اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

برای پرسیدن سوال باید وارد شوید

ورود

اکنون ثبت نام کنید

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

خارج کردن موزیک، تصاویر وفایل از دانلودرها وبرنامه های آیفون

باتوجه به امنیت سیستم عامل آی او اس و سیاستهای اپل، انتقال اطلاعات، موزیک، تصاویر، فیلم، فایل‌های شخصی و … به دستگاه‌های بدون جیلبریک، فقط وفقط با آیتونز امکان پذیر است. در همین راستا اپل گزینه ای با نام File Sharing را در برنامه ایکس کد، که مخصوص برنامه نویسی پلتفرم آی او اس است، تعبیه کرده که به کمک این گزینه توسعه دهندگان میتوانند قسمتی را برای جابه جایی راحت تر فایل های شخصی کاربران اضافه نمایند، اپلیکیشن هایی نظیر دانلودرها، فایل منیجرها، اپلیکیشن شبکه‌های اجتماعی ومخصوصاً برنامه Document و … از این قابلیت ویژه برخوردار هستند.

حال برای اینکه شما بتوانید فایل‌ها و به خصوص موزیک‌های دانلودی خودتان را به آیتونز منتقل کنید، و همه‌ی اطلاعات شخصیتان رو در قسمت مخصوص و به صورت کلی دسته بندی و مرتب کنید، از این آموزش استفاده نمایید.

جهت خارج کردن فایل ها از برنامه Document باید در آیفون وآیپد فایل هارو به پوشه iTunes File منتقل کنید تا درآیتونز قابل مشاهده باشد.


خارج کردن فایل‌های شخصی از دانلودرها و برنامه‌های آیفون

۱- دستگاه را به آیتونز متصل کنید

آیفون


۲- روی دستگاه کلیک کنید و قسمت App را انتخاب کنید

آیفون

 


۳- کمی به پایین اسکرول کنید تا قسمت File Sharing رو مشاهده کنید(۱و۲)، حال لیستی از اپلیکیشن‍هایی که قابلیت File Sharing توسط توسعه دهنگان برنامه فعال شده است را مشاهده می‌کنید
۴- اپلیکیشنی که میخواهید اطلاعات را استخراج کنید، انتخاب کنید (۳)

۵- حال فایل مد نظر را انتخاب کنید، اگر میخواهید فایل‌های مختلفی را انتخاب کنی، کلید CTRL کیبورد رو نگه دارین وفایل‌های مد نظر را انتخاب کنید (۴)

 

آیفون


 

۶- حال کمی به پایین تر اسکرول کنید و گزینه Save To را انتخاب کنید ومسیری را که میخواهید فایل ها منتقل شوند، در سیستم خود انتخاب کنید

آیفون


۷- پس از انتقال اطلاعات میتوانید اطلاعاتتان را به لایبرری آیتونز اضافه کنید و به کمک آموزش های زیر به قسمت‌های مخصوص در دیوایس خود منتقل کنید

همچنین میتوانید از گزینه Add File، برای انتقال فایل‌ها، ویدیوها، تصاویر و… به اپلیکیشن‌هایی که قابلیت File Sharing توسط توسعه دهنگان برنامه فعال شده، استفاده کنید. با این روش میتوانید یکی از فایل منیجرها راروی دیوایس خود نصب کنین و فایل هایی که میخواهید همیشه مخفی بمانند وفقط خودتان به مسیر آن دسترسی داشته باشین، استفاده کنید.

آموزش ریختن عکس وفیلم روی آیفون،آیپادوآیپد ازطریق آیتونز دربرنامه Photos
آموزش ریختن ویدیو روی آیفون،آیپادوآیپد ازطریق آیتونز دربرنامه Videos
آموزش ریختن موزیک بر روی آیفون، آیپاد و آیپد از طریق آیتونز

درباره feripple

امیدوارم از سرویس پرسش وپاسخ كه بعد از وب سایت دانلود فریمور راه اندازه شده،لذت ببرید وتلاش كنیم تا بخش پرسش وپاسخ جامعی از اپل را شكل دهیم. سپاس از همراهیتون

مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ